Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست آموزش ها اس ام اف فارسی شروع با اس ام اف نصب SMF 1.1 بر روی Wamps 2

نصب SMF 1.1 بر روی Wamps 2

چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 20 مهر 1388 ساعت 10:12

در این آموزش فرض میکنیم شما قبلا   wamps 2 را روی سیستم در درایو C نصب کرده اید.

در اولین قدم برای نصب، باید SMF را دانلود نمایید. برای این منظور وارد سایت simplemachines.org شده و در بالای سایت بر روی گزینه Download کلیک نمایید:
نصب SMF بر روی Wamps 2

اکنون در قسمت Full install نسخه zip را دانلود نمایید و فایل Zip را در مسیر c:\wamps\www\smf از حالت فشرده خارج نمایید. اکنون در قسمت Download در قسمت سمت چپ بر روی گزینه language pack کلیک نمایید. سپس در صفحه باز شده  بر روی گزینه Persian  مطابق تصویر کلیک نمایید.

نصب SMF بر روی Wamps 2

در صفحه باز شده در قسمت smf_1-1-**_persian فایل zip را دانلود کنید و فایل Zip را در مسیر c:\wamps\www\smf از حالت فشرده خارج نمایید.

در این مرحله باید یک پایگاه داده برای SMF ایجاد کنید. به این منظور در مرورگر خود آدرس http://localhost/phpmyadmin را وارد نمایید ، در صفحه باز شده در قسمت Create new database  نام پایگاه داده را smf وارد نموده و بر روی دکمه create کلیک نمایید.

اکنون همه موارد جهت نصب SMF اماده است. فقط باید آدرس http://localhost/smf را در مرورگر خود وارد نمایید تا عملیات نصب آغاز شود:

نصب SMF بر روی Wamps 2

موارد خواسته شده را به صورت زیر کامل کنید :

نام سایت (Forum Name) : این قسمت برای انتخاب عنوان انجمنهای شماست. این عنوان در تمامی صفحات انجمن، در نوار قانون کپی که در انتهای صفحات وجود دارد و ... نمایش داده خواهد شد.
نام دامنه (Forum URL) : در این قسمت باید آدرس کامل دسترسی به انجمن ها را وارد کنید. توجه داشته باشید که حتما در ابتدای آدرس پروتکل http را وارد کنید.
گزینه فشرده سازی Gzip  ، session  بانک اطلاعاتی  و UTF-8  مجموعه کاراکتر  را انتخاب نمایید.
میزبان سرور MySQL : اینجا محلی است که باید آدرس میزبان بانک اطلاعاتی سایتتان را وارد کنید. این گزینه را localhost وارد نمایید.
نام کاربری MySQL : در این قسمت نام کاربری اتصال به بانک اطلاعاتی را وارد کنید. این گزینه را root می وارد نمایید.
رمزعبور MySQL: در این قسمت رمزعبور اتصال به بانک اطلاعاتی را وارد کنید. این گزینه را خالی بگذارید.
نام بانک اطلاعاتی: در این قسمت نام بانک اطلاعاتی را که در مراحل قبلی ایجاد کردید را وارد کنید.این گزینه را smf وارد نمایید.
پیشوند جداول بانک اطلاعاتی: در این فلید می بایست پیشوند دلخواه برای جدول ها در بانک اطلاعاتی را وارد کنید. این گزینه را بدون تغییر باقی بگذارید.

سپس بر روی دکمه ادامه نصب کلیک نمایید.
در صفحه باز شده شما باید مشخصات کاربر مدیر را وارد نمایید:

نصب SMF بر روی Wamps 2

مشخصات مدیر را وارد نمایید و قسمت رمزعبور بانک اطلاعاتی MySQL را خالی گذاشته و بر روی گزینه پایان نصب کلیک نمایید تا صفحه زیر ظاهر شود:

نصب SMF بر روی Wamps 2

نصب شما به پایان رسیده است . گزینه "برای حذف فایل install.php اینجا را کلیک کنید" را انتخاب نمایید و بر روی گزینه آبی رنگ انجمن کلیک نمایید تا وارد SMF خود شوید.warningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 99 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif