Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست تبلیغات در مامبولرن

تبلیغات در مامبولرن

چرا تبلیغات اینترنتی؟

آمارها نشان می دهند، تعداد کاربران ایرانی اینترنت با سیر صعودی چشمگیری رو به افزایش است. این جمعیت رو به افزایش، زمان زیادی در سایتهای مختلف فارسی سپری می کنند. انجمنهای گفتگو اینترنتی (forum) ، یکی از جوامع فعال مجازی به شمار می روند. انجمنهای مامبولرن به عنوان یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین انجمنهای تخصصی، به عنوان یک مرجع بزرگ اطلاعاتی به زبان فارسی شناخته می شود و روزانه تعداد زیادی از کاربران فارسی زبان، از گروه های مختلف سنی و با سلایق متنوع، به این انجمن مراجعه و به بحث و تبادل نظر می پردازند. معرفی محصولات و خدمات شما، توجه بیشتر قشر اینترنتی (که عموما جوان و تحصیل کرده هستند) به محصولات شما را نتیجه می دهد.

تبلیغات در مامبولرن :

سایت مامبولرن به عنوان اولین، بزرگترین و تنها مرجع سیستم مدیریت محتوای مامبو فارسی در ایران و جوملا با توجه به نوع فعالیت خود در زمینه اوپن سورس و گستردگی مخاطبان خود روزانه بیش از 20000 بازدید از سراسر ایران و جهان را به خود معطوف داشته است که نتیجه آن کسب Pagerank 6/10 برای سایت و Pagerank 4/10 برای انجمن شده است. از نظر یک آگهی دهنده انتخاب چنین سایتی برای امور تبلیغاتی مجموعه اش نسبت به سایتی که دارای بازدیدکنندگان خاص و محدودی است ارجحیت پیدا می کند. بدیهی است با توجه به خیل عظیم بینندگان سایت و همچنین گستردگی مخاطبین، این سایت مکان بسیار مناسبی برای نمایش آگهی های شما می باشد تا از این طریق امکان معرفی محصولات و خدمات شما به هزاران هزار بازدیدکننده از سراسر ایران و جهان فراهم گردد.

تبلیغات در مامبولرن


تعرفه درج آگهی در سایت به شرح زیر است:

موقعیت A

محل نمایش: تمام صفحات، بالا
مشخصات: بنر گرافیکی 468 پیکسل در 60 پیکسل
تعرفه ماهیانه: 800,000 ریال

موقعیت B

محل نمایش: تمام صفحات، پایین
مشخصات: بنر گرافیکی 468 پیکسل در 60 پیکسل
تعرفه ماهیانه: 650,000 ریال

موقعیت C

محل نمایش: تمام صفحات، سمت راست
مشخصات: بنر گرافیکی 200 پیکسل در 125 پیکسل
تعرفه ماهیانه: 500,000 ریال

تبلیغات در انجمن تخصصی مامبولرن

محل نمایش: تمام صفحات، بالا
مشخصات: بنر گرافیکی 468 پیکسل در 60 پیکسل
تعرفه ماهیانه: 550,000 ریال

* هزینه های اعلام شده برای لینک غیر مستقیم می باشد. هزینه لینک مستقیم 30% بیشتر از هزینه های فوق است.
* سایت های آموزشی شامل 10% تخفیف خواهند شد
* سفارش برای بیش از یک ماه : یک ماه ( بدون تخفیف ) – دو ماهه ( 5% تخفیف ) – سه ماهه ( 10% تخفیف ) – بیش از سه ماه ( تماس با ما )

همین امروز اقدام کنید !

مامبولرن می تواند بهترین مکان برای معرفی محصول شما به کاربران باشد. در صورت تمایل برای آگهی کافیست با ما تماس بگیرد.warningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 83 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif