Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست مقاله ها معرفی افزونه های جوملا 1.5

معرفی افزونه های جوملا 1.5
کامپوننت رایگان جوملا AlphaContent چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 06 اسفند 1388 ساعت 10:11

کامپوننت رایگان جوملا  AlphaContentAlphaContent کامپوننت رایگان جوملا است که به شما این امکان را می دهد که فهرست هایی (مانند سایت یاهو ) از بخش ها و مجموعه های خود در سایت جوملاییتان ایجاد کنید. به گزارش تیم مامبولرن همچنین با کمک این ابزار می توانید مطالب بدون بخش و مجموعه (محتوای استاتیک)، وب لینکها و تماس ها را نیز فهرست بندی کنید. این کامپوننت سیستم نظر خواهی آجاکسی نیز دارد که جایگزین خوبی برای سیستم نظردهی پیشفرض می باشد. برای نصب به PHP 5.x and MySQL 5.x نیاز هست .

ادامه مطلب...
 
ماژول اوقات شرعی برای جوملا منتشر شد چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 04 بهمن 1388 ساعت 12:29

ماژول اوقات شرعی برای جوملا منتشر شدنسخه 1.5 ماژول mod_g_prayer_times در مرجع اکستنشنهای جوملا (JED) منتشر شد. در این نسخه ایرادات نسخه های قبلی رفع و قابلیت های جدیدی به آن افزوده شده است.

از جمله ویژگی های این ماژول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- تنها ماژول اوقات شرعی برای جوملا 1.5
2- سازگاری کامل با سیستم بهینه ساز لینک ها (SEF)
3- امکان ارتقا به نسخه جدید بدون نیاز به حذف و نصب مجدد

ادامه مطلب...
 
Community Builder چیست؟ چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 04 بهمن 1388 ساعت 10:08

Community Builder چیست؟ایجاد سایت اجتماعی

بنا بر بررسی تیم مامبولرن Community Builder یک الحاق است که کلیه ویژگی های لازم جهت ایجاد یک سایت اجتماعی برای شما را، یکپارچه و مهیا می سازد.

توسعه فرم ثبت نام

امکان توسعه فرآیند ثبت نام جهت دریافت اطلاعات بیشتر از کاربران قبل از پذیرش عضویت

ادامه مطلب...
 
معرفی کامپوننت فروشگاه جوملا - VirtueMart چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 29 دی 1388 ساعت 10:26

معرفی کامپوننت فروشگاه جوملا - VirtueMart VirtueMart  یک کامپوننت فروشگاه، طراحی شده با PHP برای فروش محصولات در اینترنت است. به گزارش تیم مامبولرن این سیستم یک کامپوننت در سیستم مدیریت محتوای جوملا و مامبو است و بدون این دو مدیریت محتوا و به صورت مجزا، امکان استفاده از آن وجود ندارد. نصب آن بسیار ساده بوده و هر کاربری به سادگی می تواند فروشگاه خود را به سادگی ایجاد نماید.

امکانات

VirtueMart دارای امکانات بسیار زیادی است که امکانات استاندارد آن در زیر درج شده است. به این نکته توجه کنید که شما می توانید با تغییر توابع جوملا و VirtueMart نیازهای خود را تامین نمایید.

ادامه مطلب...
 


warningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 93 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif