Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست اخبار اس ام اف SMF 2.0 RC2 منتشر شد

SMF 2.0 RC2 منتشر شد

چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 12 مهر 1388 ساعت 00:00

Simple Machines  انتشار SMF 2.0 RC2 را برای کاربران ویژه خود اعلام میکند. این دومین نسخه قبل از انتشار SMF 2 می باشد که بعد از آن ، نسخه نهایی SMF 2 منتشر خواهد شد. صدها باگ که در نسخه RC1 گزارش شده بودند برطرف گردیده و بهبودهایی در امنیت و پایداری سیستم صورت گرفته است. طبق قول داده شده ، این نسخه دارای قالب جدیدی می باشد و قالب های  Classic و  Babylon حذف شده اند.
تغییرات مهم در این نسخه:

- قرار دادن قالب Curve
- برطرف کردن باگ های گزارش شده از سمت تست کنندگان
- بهینه سازی صدها پرس وجوی پایگاه داده
- پشتیبانی از لینک های قانونی جهت بهتر ایندکس شدن در موتورهای جستجو
- قابلیت قراردادن اطلاعات بسته ها به زبان های مختلف
- قابلیت حذف زبان ها
- پشتیبانی Lighttpd برای آدرس های بدون پرس وجو
- بهبود در پشتیبانی از زبان های راست به چپ
- رفع مشکلات OpenID
- ایجاد فیلدهای اضافی برای مشخصات پیشرفته
- بهبود قالب برای سازگاری بهتر با استانداردها
- خارج کردن کدهای جاوااسکریپت از قالب

با تشکر
تیم Simple Machineswarningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 87 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif