Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست آموزش ها مدیریت محتوا جوملا فارسی

مدیریت محتوا جوملا
آموزش تنظیمات لایه FTP در جوملای 1.5 چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 23 خرداد 1389 ساعت 10:35

آموزش تنظیمات لایه FTP در جوملای 1.5شاید یکی از شایع ترین مشکلات در بین کاربران جوملا، نداشتن پرمشین کافی و یا ست نبودن پرمیشن صحیح بر روی سرور های  مختلف جهت انتقال فایل، نصب و حذف الحاقات مختلف به این سیستم مدیریت محتوا می باشد. لایه FTP در جوملا برای حل این مشکل طراحی شده است و با انجام تنظیمات صحیح این لایه مشکل این دسته از کاربران با پرمشین فولدر ها را حل خواهد کرد .

ادامه مطلب...
 
آموزش بروز رسانی جوملا فارسی سری 1.5 چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 22 فروردین 1389 ساعت 10:01

آموزش بروز رسانی جوملا فارسی سری 1.5برای بروز رسانی و ارتقا جوملا میبایستی فایل بروز رسانی را دریافت نمائید و بر روی جوملای قبلی خود جایگزین کنید ، بهتر است قبل از بروز رسانی و ارتقا حتما از سایت و پایگاه داده خود پشتیبان ( Back up )  تهیه کنید تا در صورت مشکل بتوانید اطلاعات را بازگردانید.

توجه داشته باشید در عمل بروز رسانی هیچ گونه نصبی صورت نخواهد گرفت و تنها سیستم شما به روز میشود و هیچ مشکلی در مطالب و محتوای سایت  و افزونه ها به وجود نخواهد آمد.

ادامه مطلب...
 
طراحی قالب جوملا با نرم افزار آرتیستیر در 10 قدم چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 21 دی 1388 ساعت 09:52

طراحی قالب جوملا در 10 قدم با نرم افزار آرتیستیر Artisteerجوملا با دارا بودن بیشترین توسعه دهنده (بیش از دو هزار نفر) که تا کنون بیش از چهار هزار افزونه را برای جوملا تهیه و نشر داده اند، یکی از بزرگترین سیستم های مدیریت محتوای متن باز و رکورددار دانلود و نصب بر روی بیش از یک میلیون وب سایت است.


توسعه دهندگان جوملا و شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند ، همیشه به دنبال بدست آوردن سهم بیشتری از بازار این سیستم هستند و به همین منظور هر روزه به تعداد ابزارها و نرم افزارهایی که کاربران را در توسعه و استفاده از سیستم مدیریت محتوای جوملا یاری می کنند افزوده می شود و دامنه خدمات این شرکت ها رو به افزایش است.

ادامه مطلب...
 
اعمال محدودیت مطالب در جوملا 1.5 فارسی چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 23 آذر 1388 ساعت 15:27

اعمال محدودیت مطالب در جوملا 1.5 فارسیدر این آموزش می آموزید چگونه مطالب را به مهمان ها و یا  کاربران ثبت شده در جوملا 1.5 نمایش ندهیم! شاید شما هم بعد از راه اندازی سایت جوملایی خود نیاز پیدا کنید که بخشی از محتوا را از کاربران و یا مهمان ها مخفی نمایید، برای این منظور چند راه حل در مقابل شما وجود دارد:

ادامه مطلب...
 
ادامه مطالب تنها برای کاربران عضو در جوملا 1.5 فارسی چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 12 آذر 1388 ساعت 14:35

ادامه مطالب تنها برای کاربران عضو در جوملا 1.5شاید شما هم  با این مسئله روبرو شده باشید که بخواهید برخی از مطالب سایت را فقط کاربران عضو ببینند. در اینصورت تنها کافیست دسترسی مطلب فوق را به "کاربر عضو شده" و یا "Registered" تغییر بدهید. در این صورت مطلب فوق تنها به کاربرانی نمایش داده میشود که در سایت لاگین کرده باشند.
اما ممکن هست شما بخواهید تنها بخشی از مطلب را همه کاربران ببینند و ادامه مطلب را محدود به کاربرانی کنید که در سایت لاگین کرده باشند، در این صورت با ما همراه شوید و این آموزش را تا انتها دنبال کنید.

ادامه مطلب...
 
نصب جوملا 1.5 فارسی در Plesk چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 02 آذر 1388 ساعت 10:12

نصب جوملا 1.5 فارسی در Pleskاگر بخواهید که جوملا را بر روی Plesk نصب نمایید باید آخرین نسخه جوملا فارسی را از سایت مامبولرن دانلود کنید و با استفاده مشخصات FTP کنترل پنل Plesk ، آن را در پوشه ای به نام joomla در پوشه httpdocs آپلود نمایید:

ادامه مطلب...
 
صفحه 1 از 2


warningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 129 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif