Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست اخبار مدیریت محتوا جوملا 1.6 مسیر به جلو: مهاجرت و آینده

مسیر به جلو: مهاجرت و آینده

چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 16 بهمن 1389 ساعت 21:38

جوملا 1.6به گزارش تیم جوملا فارسی در حدود سه هفته از انتشار نسخه پایدار جوملا 1.6 می گذرد و به نظر می رسد که بزرگترین سوالی که در ذهن افراد وجود دارد ارتقا/مهاجرت است. افراد زیادی هستند که در عین تمایل به نگه داشتن اطلاعات سایت فعلیشان، می خواهند ویژگی های آخرین و بهترین نسخه جوملا!، یعنی نسخه 1.6 را امتحان کنند.
زمانیکه در سپتامبر سال گذشته در سانفرانسیسکو جلسه داشتیم، انتشار جوملا 1.6 یکی از بزرگترین مسائل فرا روی ما بود. پیشرفت ما خوب بود، اما کارهای بسیاری کماکان باقی مانده بود.

با در نظر گرفتن وضعیتی که در آن قرار داشتیم و نیز یکی از اعضای جامعه جوملا (متیاس اگوایر) که از قبل روی ابزار مهاجرت به جوملا 1.6 کار کرده بود، به این نتیجه رسیدیم که حمایت از تلاش در حال انجام بهتر از کپی برداری روندی است که در حال اجراست.

پس به طور خلاصه اوضاع از این قرار است:

•    آزمایش و بازخورد جامعه جوملا در این باره می تواند به رونق این ابزار کمک شایان نماید.

•    مهاجرت به نسخه جولای 2011: در حال برنامه ریزی پیاده سازی واردکننده سایت (site importer) هستیم که به شما کمک می کند اطلاعات خود را از جوملا 1.5 یا 1.6 وارد نسخه جولای 2011 نمائید.

•    بر اساس استراتژی توسعه، بر آنیم که با احتیاط بیشتر به جلو حرکت کنیم. بدین ترتیب و با در نظر گرفتن سیکل کوتاه انتشار، ارتقا و مهاجرت به شیوه ای روان تر انجام خواهد پذیرفت.

•    جوملا! 1.5 نسخه انتشار یافته با پشتیبانی بلند مدت (LTS) می باشد. بدین معنا که تا 15 ماه آینده نیز مورد پشتیبانی قرار خواهد گرفت. بدین ترتیب تاریخ پایان عمر جوملا 1.5، 11 آوریل 2012 خواهد بود.

•    انتشار نسخه بعدی LTD در ژانویه 2012 خواهد بود.

جوملا! 1.6 نه تنها آغاز معرفی ویژگی های اساسی جدیدی است که مردم منتظر آن بوده اند (کنترل دسترسی گرانولار، عمق دسته بندی نامحدود)، بلکه انتقال به استراتژی توسعه جدیدی است که ما را قادر می سازد بروزرسانی ها را به طور مدون و زمانبندی شده ارائه نموده و در عین حال فرآیند ارتقا را تا حد ممکن تسهیل نمائیم.

منتظر خبرهای مامبولرن در ارتباط با جوملا 1.6 فارسی باشید.warningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 97 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif