Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست اخبار مدیریت محتوا جوملا 1.6 جوملا 1.6 : 811 باگ برطرف شده

جوملا 1.6 : 811 باگ برطرف شده

چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه, 16 مهر 1389 ساعت 02:04

تیم باگ جوملا، ممنون!

جوملا 1.6

همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید، جوملا 1.6 حدود 4 ماه و نیم پیش در روز 17 می 2010 منتشر شد. اخیراً تعداد باگ هایی که در نسخه 1.6 برطرف شده اند را شمردم. مجموع آنها 811 باگ بود! آفرین بر تیم باگ!

جوملا 1.6 کی منتشر میشود؟

به گزارش تیم مامبولرن 811 باگ تاکنون برطرف شده اند و تنها 21 مورد دیگر مانع انتشار جوملا 1.6 RC1 می باشند.
حال، قبل از اینکه محاسباتتان را انجام دهید (بگذارید ببینیم، 811 باگ برطرف شده در 4.5 ماه عبارتست از 180 باگ در ماه و 6 باگ در روز، پس 21 مورد باقیمانده باید حدود 6 روز یا کمتر زمان ببرد)، لطفاً در نظر داشته باشید که این موانع RC عموماً پیچیده تر و زمانبرتر از یک مورد معمولی هستند (که در برخی موارد دلیل برطرف نشده آنها همین است). نیز گزارش چند مورد مانع RC قبل از انتشار نسخه RC1 محتمل است. به علاوه، در حال برطرف کردن موارد دیگری همزمان با کار بر روی موانع RC هستیم.

با این حال، این نشان پیشرفت چشمگیری است که می دانیم چه مواردی قبل از انتشار RC1 باید مرتفع شوند. هورا!

چگونه شما می توانید کمک کنید؟

پس تا این لحظه احتمالاً از خود می پرسید: "من چطور می تونم کمک کنم؟"

در ابتدا، اگر علاقمند باشید، می توانید به تیم باگ بپیوندید. نیاز نیست برنامه نویس یا فوق فنی باشید (اگرچه خیلی عالیست اگر چنین باشید!). نیازی نیست تمام عمر خود را صرف برطرف کردن باگ های جوملا! کنید (اگرچه اگر چنین کاری را کنید که عالیست!)

فقط باید کاربر جوملای نسبتاً مطمئنی باشید و تمایل داشته باشید کمی در مورد SVN و وصله ها یاد بگیرید، و باید تمایل داشته باشید چند ساعتی از وقتتان را صرف جوملا، بهترین برنامه کنید! همین! و اعضای بسیاری در تیم باگ هستند که خوشحال می شوند شما را یاری کنند.

دوم، جدیدترین نسخه بتا (یا نسخه شبانه) را دانلود کنید و از آن استفاده کنید (البته نه بر روی یک سایت فعال). هرچقدر تعداد بیشتری افراد از جوملا 1.6 استفاده کنند، ما نیز زودتر می توانیم مشکلات را یافته و اصلاح کنیم.

پس آماده شوید! نسخه 1.6 به زودی منتشر خواهد شد.
با تشکر از همه اعضای تیم باگ و جامعه جوملا برای کار خارق العاده شان.warningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 89 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif