Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست اخبار مدیریت محتوا جوملا 1.6 پیش نمایش امکان ارجاع لینک ها در جوملا 1.6

پیش نمایش امکان ارجاع لینک ها در جوملا 1.6

چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 09 آذر 1388 ساعت 12:50

Redirectجوملا 1.6 شامل کامپوننت و پلاگین جدیدی به نام ارجاع (Redirect) می باشد که عملکرد اصلی آن در مورد ارور 404 (صفحه مورد نظر پیدا نشد) می باشد که این امکان را به صاحب سایت می دهد تا کاربر را به یک صفحه دیگر ارجاع دهد.

کامپوننت و پلاگین ارجاع در جوملا 1.6 بسیار مهم است. چرا که لینک های سیستم جدید مجموعه بندی (مجموعه بندی چند سطحی) در جوملا 1.6 با لینک های مجموعه ها و بخش های جوملا 1.5 متفاوت می باشد. به همین منظور برای سازگاری سایت خود با ساختار جوملا 1.5 و ارجاع به مطلب مناسب و عدم کاهش رتبه سایت در موتورهای جستجو شما باید از سیستم ارجاع استفاده نمایید.

در مدیریت جوملا 1.6 یکی از مواردی که توجه شما را به خودش جلب خواهد کرد، کامپوننت ارجاع است که در نسخه آلفا منتشر شده است. پلاگین ارجاع به علت وقت گیر بودن جمع آوری اطلاعات، به صورت پیش فرض غیرفعال است. برای فعال کردن پلاگین ارجاع از مسیر Extensions -> Plugin Manager گزینه فیلتر را برابر system  قرار داده و پلاگین System – Redirect را فعال نمایید.

پیش نمایش امکان ارجاع لینک ها در جوملا 1.6

اکنون زمان آن رسیده است که آدرس سایت جوملایی خود را به اصطلاح بشکنید به این منظور وارد بخش کاربری سایت شده و یک آدرس وب نادرست وارد نمایید یا اینکه وارد یک مطلب شده و سپس شناسه مطلب را در آدرس به صورت اشتباه وارد نمایید. با این کار صفحه قرمز رنگ ارور 404 برای شما مانند تصویر زیر نمایش داده می شود:

پیش نمایش امکان ارجاع لینک ها در جوملا 1.6

هرگاه پلاگین ارجاع را فعال کردید، باید تنظیمات مربوطه به آنرا انجام دهید. برای این منظور به بخش مدیریت برگشته و Components -> Redirect را انتخاب نمایید. شما هم به احتمال زیاد صفحه ای مانند تصویر زیر که لیست صفحات ایراد جمع آوری شده است را مشاهده خواهید نمود.

پیش نمایش امکان ارجاع لینک ها در جوملا 1.6

شما می توانید لینک صفحات ارور را که در مرور زمان ایجاد شده اند را مشاهده نمایید. اکنون ما  به راحتی و خیلی سریع صفحات اروری را که هیچ لینک مقصدی ندارند را انتخاب نموده و در پایین صفحه لینک مقصد و توضیحی را مانند تصویر زیر وارد می کنیم:

پیش نمایش امکان ارجاع لینک ها در جوملا 1.6

سپس بر روی دکمه Update Links کلیک می کنیم تا لینک های لیست ما مانند تصویر زیر شود:

پیش نمایش امکان ارجاع لینک ها در جوملا 1.6

همچنین شما می توانید با استفاده از گزینه جدید مانند تصویر زیر مسیر قدیمی و مسیر جدید را به صورت دستی وارد نموده و سپس آنرا ذخیره نمایید.

پیش نمایش امکان ارجاع لینک ها در جوملا 1.6

با اینکار شما میتوانید پیش دستی نموده و زمانی که یک کاربر آن مسیر قدیمی را به اشتباه وارد نمود به مسیر جدید برود. این امکان برای مدیران سایت ها بسیار مطلوب بوده و جوملا را بسیار تمیز تر خواهد نمود.

کامپوننت و پلاگین ارجاع در جوملا 1.6 منتشر شده و شما می توانید این تغییرات را درنسخه  nightly build of Joomla 1.6 دریافت نمایید. لطفا به این موضوع دقت کنید که این امکانات در نسخه آلفا جوملا 1.6 بوده و ممکن است در نسخه نهایی تغییر کنند.warningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 93 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif