Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست اخبار مدیریت محتوا جوملا 1.5 آغاز به کار سایت جوملا فارسی

آغاز به کار سایت جوملا فارسی

چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 29 اردیبهشت 1390 ساعت 01:55

جوملا فارسی

به مناسبت 25 اردیبهشت، روز بزرگداشت شاعر بزرگ ایران زمین، حکیم ابـوالقـاسم فـردوسـی، وبسایت جوملا فارسی با انتشار جوملا 1.6 فارسی رسماً آغاز به کار کرد.

جوملا فارسی 1.6.3 اولین توزیع بومی شده جوملا 1.6 است که به افتخار این بزرگمرد جاویدان تاریخ ایران و زنده کننده زبان فارسی، "فردوسی توسی" نامگذاری شده است.

گروه جوملا فارسی با تکیه بر شش سال تجربه موفق در بومی سازی، توسعه و پشتیبانی سیستم های مدیریت محتوا (مامبو، جوملا و اس ام اف) در سایت مامبولرن ،
این سایت را راه اندازی می کنند.

جوملا 1.6 فارسی در حالی منتشر می شود که سایر گروه های مطرح نسخه بومی شده پایداری از جوملا 1.6 را تا کنون منتشر نکرده اند.
شایان ذکر است جوملا 1.6 از مدت ها قبل (یکروز پس از انتشار) توسط تیم مامبولرن بومی سازی شده، اما به دلایلی تاکنون منتشر نشده بود و تنها نسخه نمایشی آن برای تست دراختیار بعضی کاربران قرار گرفته بود که بدینوسیله از این عزیزان و سایر دوستانی که در راه اندازی سایت جوملا فارسی یا بومی سازی جوملا همکاری داشته اند سپاسگزاری می کنیم.warningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 90 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif