Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست اخبار مدیریت محتوا جوملا 1.5 امنیت در الحاقات و افزونه های جوملا

امنیت در الحاقات و افزونه های جوملا

چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 23 دی 1388 ساعت 09:52

امنیت در الحاقات و افزونه های جوملا"هفته پیش، دو گزارش امنیتی توجه ما را بخود جلب کرد. اگرچه هیچکدام از آنها مربوط به محصولات ما نبود، اما به کاربران ما ربط داشت. به همین دلیل تالاری جدید برای اطلاع رسانی در مورد حفره های امنیتی ایجاد نمودیم. لطفا در  Joomlatools security RSS feed یا انجمن امنیت مشترک شوید. (برای این کار نیاز به ثبت نام در انجمن دارید)"

DOCMan Seller

این افزونه به شما اجازه میدهد مستندات خود را بوسیله ی DOCMan بفروش رسانید. تا کنون برنامه نویس این افزونه پاسخی در مورد این گزارش حفره ی امنیتی نداده است. از آنجا که صفحه ی مربوط به افزونه غیر فعال است، حدس میزنیم متوقف شده باشد.
اگر شما از این افزونه استفاده می کنید، توصیه میکنیم بطور کامل آنرا حذف کنید، تا زمانیکه بسته ی بروز رسانی برای آن منتشر شود. AEC extension جایگزین خوبی برای آن است.

بروزرسانی: مطلبی روی دایرکتوری این کامپوننت اعلام داشته که به نسخه ی 2.2 ارتقا یافته است.
بهرحال، لینک دریافت مشکل دارد و نتوانستیم اطلاعاتی روی سایت  Ossolution پیدا کنیم. صفحه ی مربوط به پشتیبانی سایت نیز هک شده است.

Com_alfresco

ما در مورد این گزارش تحقیق کردیم و متوجه شدیم که ربطی به مجتمع ساز Joomla و Alfresco که یک سال پیش توسط Joomlatools Labs منتشر شد، ندارد. از آنجا که نتوانستیم برنامه نویس این افزونه را بیابیم، احتمال آن میرود که یک افزونه ی سفارشی بوده و روی JED (دایرکتوری افزونه های جوملا) نیز در دسترس نمی باشد. اگر در این مورد اطلاعاتی دارید، لطفا ما را در جریان بگذارید.


اگر شما افزونه ی Alfresco را نصب دارید، میتوانید آنرا از این روش شناسایی کنید:
فایل /administrator/components/com_alfresco/manifest.xml را باز کنید، اگر با header زیر شروع شده باشد، شما از نسخه ی امن استفاده می کنید. در غیر اینصورت نسخه ی مورد استفاده، حفره ی امنیتی را داراست.

<name>Alfresco</name>
<author>Joomlatools</author>
<copyright>Copyright (C) 2008 Joomlatools. All rights reserved.</copyright>
<creationdate>December 2008</creationdate>
<license>http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.html GNU/GPL</license>
<authoremail>info@joomlatools.org</authoremail>
<authorurl>www.joomlatools.org</authorurl>
<version>1.0.0</version>
<description>This component displays an Alfresco repository using CMIS</description>
مترجم : رضا کبیری


warningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 89 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif