Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست آموزش ها مدیریت محتوا مامبو فارسی شروع با مامبو نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdmin

نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdmin

چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 01 بهمن 1388 ساعت 12:34

نصب مامبو در دایرکت ادمیندر این آموزش می آموزیم چگونه مامبو 4.6.5 فارسی را روی هاست با استفاده از پنل Direct Admin نصب کنیم.
ابتدا آخرین نسخه مامبو را دانلود کنید. سپس فایل فشرده مامبو را روی هاست آپلود نمایید،  برای اینکار وارد DirectAdmin شده و در صفحه اصلی بر روی گزینه Files کلیک نمایید:


دایرکت ادمین

در صفحه ی باز شده وارد پوشه public_html شوید و در قسمت Create New Folder عبارت mambo را وارد و روی دکمه Create کلیک نمایید:سپس وارد پوشه mambo شده و و بر روی گزینه Upload files to current directory کلیک نمایید:

نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdmin

در صفحه باز شده فایل mambo_465_farsi.tar.gz را که از سایت مامبولرن دانلود کرده اید را انتخاب نموده و بر روی دکمه Uploads Files کلیک کرده تا آپلود شود:

نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdmin

پس از پایان آپلود بر روی Click  here to go back کلیک نمایید تا به داخل پوشه mambo برگردید. سپس بر روی گزینه Extract  در مقابل فایل کلیک کنید:

نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdmin

در صفحه باز شده روی گزینه extract کلیک نمایید تا فایل های مامبو از حالت فشرده خارج شوند:

نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdminدر این مرحله باید برای مامبو یک پایگاه داده جدید ایجاد کنیم. برای اینکار وارد کنترل پنل (DirectAdmin) شده و بر روی MySQL Managment کلیک نمایید.

نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdmin

بعد از کلیک بر روی این گزینه صفحه مدیریت پایگاه داده ها نمایش داده می شود و بر روی Create New Database کلیک نمایید:

نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdmin

در صفحه باز شده نام پایگاه داده ، نام کاربری و رمزعبور  را وارد نموده و بر روی Create کلیک کنید.

نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdmin

برای اینکه نصب مامبو آسان باشد، مامبو یک نصب کننده تحت وب آماده کرده است تا شما نیازی به پیکربندی مامبو به صورت دستی نداشته باشید.
برای شروع نصب شما باید مسیری را که فایل های مامبو در آن استخراج شده اند را وارد نمایید که احتمالا آدرس آن به صورت http://www.yourdomain.com/mambo  می باشد.

بعد از وارد کردن آدرس مامبو در مرورگر صفحه ای مانند تصویر زیر را که اولین مرحله نصب مامبو می باشد را  مشاهده خواهید نمود:

نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdmin

در این مرحله اطلاعاتی براساس phpinfo که ضروری می باشند به شما نمایش داده می شود که باید همگی سبز رنگ باشند اگر یکی از این موارد قرمز باشد ممکن است در کار کرد مامبو مشکلاتی بوجود آید. پس از برطرف کردن مشکلات ، با انتخاب گزینه Persian UTF-8 زبان فارسی که مخصوص ایران می باشد را انتخاب نموده و بر روی دکمه بعد کلیک نمایید.

در مرحله اجازه نامه ، مجوز استفاده از مامبو نمایش داده می شود:

نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdmin

مجوز استفاده از مامبو ، مجوز GNU/GPL v2 می باشد که مامبو براساس آن منتشر شده است. بهتر است که این مجوز را مطالعه نمایید و سپس بر روی دکمه بعد کلیک نمایید.

در مرحله 1 ، مامبو باید با پایگاه داده ایجاد شده ارتباط برقرار نماید. بدین منظور شما باید اطلاعات مربوط به پایگاه داده را وارد نمایید:

نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdmin

با انتخاب گزینه تهیه پشتیبان از جداول موجود ، از اطلاعات موجود در پایگاه داده شما یک پشتیبان تهیه می شود.
با انتخاب گزینه نصب اطلاعات نمونه ، اطلاعات نمونه بر روی سایت شما نصب خواهد شد ، این اطلاعات نمونه به شما کمک می کند تا بهتر با ساختار مامبو آشنا شوید و پس از درک ساختار می توانید تمامی اطلاعات را به سادگی حذف نمایید.

بعد از وارد کردن اطلاعات بر روی دکمه ادامه، کلیک نمایید تا به مرحله بعد بروید.

نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdmin

در مرحله 2 شما باید نام سایت خود را وارد نمایید و با زدن دکمه ادامه بعد به مرحله بعد بروید.

نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdmin

در مرحله 3 شما باید پست الکترونیکی مدیر و کلمه عبور را انتخاب نموده و با زدن دکمه ادامه بعد به مرحله بعد بروید.

نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdmin

تبریک میگوییم شما موفق شدید که مامبو  را با موفقیت نصب نمایید. قبل از استفاده از مامبو شما باید پوشه installation را در مامبو حذف نمایید. پس از حذف پوشه installation شما می توانید با وارد کردن عبارت administrator در انتهای آدرس وب سایت خود بخش مدیریت را مشاهده نمایید:

نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdmin

نام کاربری admin و رمزعبوری را که در مرحله 3 انتخاب نموده اید را وارد نموده و سپس بر روی دکمه ورود کلیک نمایید.
پس از ورود شما باید صفحه ای مانند تصویر زیر را مشاهده نمایید.

نصب مامبو فارسی در دایرکت ادمین DirectAdminwarningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 92 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif