Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست آموزش ها مدیریت محتوا جوملا فارسی نکات و ترفندهای جوملا صفحات خطا 403 , 404 و ... اختصاصی در جوملا 1.5

صفحات خطا 403 , 404 و ... اختصاصی در جوملا 1.5

چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 21 آبان 1388 ساعت 10:14

صفحات خطا 403 , 404 و ... اختصاصی در جوملا 1.5جوملا 1.5 از فایل error.php در پوشه templates/system برای نمایش خطاهای HTTP از قبیل 403 ، 404 ، 500 استفاده می کند که با ویرایش فایل error.php می توان خطاها را به شکل دلخواه درآورد.
دقت کنید که نمی توانید ماژول ها را با استفاده <jdoc:include> در فایل error.php قرار دهید.


ایجاد صفحه خطا اختصاصی

برای ایجاد صفحه خطا اختصاصی، فایل templates/system/error.php را در پوشه templates/template-name کپی نمایید. سپس جوملا برای نمایش خطاها از فایل error.php  موجود در قالب به جای فایل پیش فرض استفاده می کند.

CSS صفحه ایراد

برای تغییر CSS صفحه ایراد فایل error.php موجود در پوشه قالب خود را باز کنید و عبارت زیر را پیدا نمایید:

<link rel="stylesheet" href="/v2/<?php echo $this->baseurl ?>/templates/system/css/error.css" type="text/css" />

سپس CSS مورد نظر متناسب با قالب خود را جایگزین نمایید.

اختصاصی کردن پیغام های خطا

شما می توانید  برای هر خطا HTTP یک پیغام اختصاصی ایجاد نمایید به این منظور باید از کد زیر در فایل error.php استفاده نماید.

نمونه خطا 500:

<?php if ($this->error->code = '500') { ?>
<div id="errorboxheader">Internal Server Error</div>
<div id="errorboxbody">
<p>The action you performed has resulted in an internal server error!</p>
</div>
</div>
<?php } ?>

ارسال صحیح کد وضعیت HTTP

زمانی که یک درخواست برای صفحات سایت شما ارسال می شود، سرور یک کد HTTP برای پاسخ بر میگرداند. با استفاده از سیستم صفحات خطا اختصاصی، جوملا کد 200 را بر میگرداند. مثلا: "سرور با موفقیت صفحه را برگرداند". در حقیقت این کار اشتباه است و ممکن است مشکلاتی را بوجود آورد. برای اصلاح این مشکل باید از تگ DOCTYPE برای بازگرداندن کد خطا استفاده کرد. به این منظور کد زیر کد خطا را برمی گرداند:


<?php
if ($this->error->code = '500') {
header("HTTP/1.0 505 Internal Server Error");
} ?>


warningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 89 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif