Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست آموزش ها مدیریت محتوا جوملا فارسی مدیریت محتوا در جوملا ادامه مطالب تنها برای کاربران عضو در جوملا 1.5 فارسی

ادامه مطالب تنها برای کاربران عضو در جوملا 1.5 فارسی

چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 12 آذر 1388 ساعت 14:35

ادامه مطالب تنها برای کاربران عضو در جوملا 1.5شاید شما هم  با این مسئله روبرو شده باشید که بخواهید برخی از مطالب سایت را فقط کاربران عضو ببینند. در اینصورت تنها کافیست دسترسی مطلب فوق را به "کاربر عضو شده" و یا "Registered" تغییر بدهید. در این صورت مطلب فوق تنها به کاربرانی نمایش داده میشود که در سایت لاگین کرده باشند.
اما ممکن هست شما بخواهید تنها بخشی از مطلب را همه کاربران ببینند و ادامه مطلب را محدود به کاربرانی کنید که در سایت لاگین کرده باشند، در این صورت با ما همراه شوید و این آموزش را تا انتها دنبال کنید.

1- وارد بخش مدیریت جوملا شوید و در منو مطالب روی مدیریت مطالب کلیک کنید. در صفحه باز شده با کلیک روی آیکون "جدید " اقدام به ایجاد مطلب جدیدی کنید.

ایجاد مطلب جدید در جوملا 1.5 فارسی


2- بعد از تایپ عنوان و انتخاب بخش و مجموعه و همچنین انتخاب انتشار در صفحه اصلی، در ادیتور متنی که تمایل دارید همه کاربران ببینند را بنویسید. سپس روی آیکون "ادامه مطالب" ( Read more ) که در پایین ادیتور قرار دارد کلیک کنید. خط قرمز رنگی زیر مطلب شما کشیده میشود. زیر این خط مطلبی که تمایل دارید کاربران بعد از لاگین در سایت ببینند، بنویسید .

ادامه مطالب در جوملا 1.5 فارسی


3- در پارامترهای مطلب ، سطح دسترسي را روی "ثبت نام شده ها" ست کنید و روی آیکون ذخیره کلیک کنید.

تغییر پارامترهای مطالب در جوملا 1.5 فارسی


4- بعد از ذخیره مطلب، روی Main Menu کلیک کنید. در صفحه باز شده روی صفحه اصلی  (HOME) کلیک کنید .در صفحه باز شده در قسمت "پارامترهای کامپوننت" مقدار "نمایش لینک های تصویب نشده" را برابر با بلی قرار دهید و روی آیکن ذخیره کلیک کنید.

تغییر پارامترهای کامپوننت در جوملا 1.5 فارسی

با تنظیمات فوق کاربر در صورتی که روی لینک ادامه مطلب مورد نظر کلیک کند به صفحه لاگین ریداریکت میشود.warningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 86 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif