Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست مقاله ها لینوکس مقایسه هسته لینوکس ۳۲ و ۶۴ بیت در اوبونتو ۹.۱۰

مقایسه هسته لینوکس ۳۲ و ۶۴ بیت در اوبونتو ۹.۱۰

چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 13 دی 1388 ساعت 14:02

مقایسه هسته لینوکس ۳۲ و ۶۴ بیت در اوبونتو ۹.۱۰با پیشرفت سخت افزارهای کامپیوتری و افزایش استفاده از پردازنده های جدید با قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل های ۶۴ بیتی در بین کاربران ، یکی از سوالاتی که بیش از گذشته در بین کاربران گنو/لینوکس مطرح می شود ، استفاده از نسخه ۳۲ بیت یا ۶۴ بیتی توزیع های گنو/لینوکس می باشد. در بعد نرم افزاری در حال حاضر پشتیبانی قابل قبولی از نسخه ۶۴ بیتی توزیع های گنو/لینوکس همانند نسخه ۳۲ بیت وجود دارد و کمبودی در این زمینه احساس نمی شود. حتی نرم افزارهایی همچون VirtualBox و Java هم که در گذشته برای کاربران مشکل ساز بودند ، در سال های اخیر به طور کامل به نسخه ۶۴ بیت پورت شده اند. همچنین توسعه ی نسخه ۶۴ بیتی Wine نیز از مدت ها قبل آغاز شده و هم اکنون قابل استفاده می باشد. حتی Wine قادر به اجرای نرم افزارهای ۳۲ بیتی ویندوز بروی یک توزیع لینوکس ۶۴ بیتی نیز می باشد.اما مورد مهم تر سرعت و بازدهی بهتر نسخه ۶۴ بیتی نسبت به نسخه ۳۲ بیتی می باشد که در نسخه های جدید هسته ی لینوکس نیز با توجه به پیشرفت های صورت گرفته ، بیشتر به چشم می خورد. سایت phoronix.com در جدیدترین آزمایشات خود ، نسخه ۳۲ و ۶۴ بیت اوبونتو ۹.۱۰ را بروی نوت بوک Lenovo ThinkPad T61 با پردازنده ی Intel Core 2 Duo T9300 و 4GB رم با هم مقایسه کرده است. در این بررسی از هسته ۳۲ بیت ، هسته ۳۲ بیت با قابلیت PAE و هسته ۶۴ بیت نسخه ۲.۶.۳۱ لینوکس در اوبونتو ۹.۱۰ استفاده شده است. فعال شدن قابلیت PAE در هسته لینوکس ، موجب پشتیبانی از ۴ گیگابایت یا مقادیر بالاتر رم در نسخه ۳۲ بیت هسته لینوکس می شود و به گفته لینوس توروالدز سرعت آن نسبت به هسته ی ۳۲ بیتی بدون این قابلیت ، در حدود ۲۵ در صد بیشتر است. در نسخه ۶۴ بیتی هسته لینوکس نیز محدودیت پشتیبانی از ۴ گیگابایت یا مقادیر بالاتر رم وجود ندارد.

نتایج آزمایشات که در اینجا قابل مشاهده است نشان از برتری کامل هسته ۶۴ بیت لینوکس نسبت به هسته ی ۳۲ بیت دارد به طوری که تقریبا در تمامی تست ها به طور میانگین ۳۶ درصد افزایش سرعت دیده می شود. همچنین در نتایج منتشر شده تفاوتی بین هسته ۳۲ بیت و هسته ۳۲ بیت با قابلیت PAE مشاهده نمی شود. شاید برتری گفته شده توسط لینوس توروالدز ، در سیستم های با بیش از ۴ گیگابایت رم وجود داشته باشد !

منبع : linuxshare.org
warningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 92 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif