Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست اخبار مدیریت محتوا جوملا 1.5 جوملا فارسی 1.5.16 منتشر شد

جوملا فارسی 1.5.16 منتشر شد

چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 04 اردیبهشت 1389 ساعت 14:40

Joomla 1.5.16 has been releasedتیم جوملا، امروز جوملا  1.5.16 با کد Wojmamni ama busani را منتشر کرد. به گزارش تیم مامبولرن این نسخه در حالی منتشر می شود که نسخه 1.5.15 جوملا حدود 6 ماه قبل در 4 نوامبر 2009  منتشر شد . تیم  مامبولرن هم اینک این نسخه را پس از 3 ساعت از انتشار آن توسط تیم جوملا به صورت فارسی آماده و در اختیار شما قرار می دهد. در این نسخه 4 آسیب پذیری امنیتی برطرف گردیده است. توصیه می شود که هر چه سریع تر نسبت به ارتقا جوملا خود به این نسخه اقدام نمایید تا دچار مشکلات امنیتی نشوید.

در صورتی که از جوملا 1.5.15 سایر تیم ها استفاده میکنید و تمایل دارید هر چه سریعتر مشکل امنیتی سایت خود را حل کنید و به نسخه 1.5.16 ارتقا دهید میتوانید با دانلود بسته ارتقا جوملا 1.5.15 فارسی به جوملا 1.5.16 فارسی و جایگزینی فایلها سایت خود را امن کنید و به نسخه 1.5.16 ارتقا دهید.

دانلود جوملا فارسی 1.5.16 دانلود جوملا 1.5.16 فارسی با فرمت ZIP
 
دانلود جوملا فارسی 1.5.16 دانلود جوملا 1.5.16 فارسی برای کاربران لینوکس به فرمت Tar.Gz
 
   
دانلود جوملا فارسی 1.5.16 دانلود بسته ارتقا جوملا 1.5.15 فارسی به جوملا 1.5.16 فارسی با فرمت ZIP
 
دانلود جوملا فارسی 1.5.16 دانلود بسته ارتقا جوملا 1.5.15 فارسی به جوملا 1.5.16 فارسی برای کاربران لینوکس با فرمت Tar.Gz
 
آموزش های مورد نیاز

جوملا چیست ؟
طریقه نصب جوملا 1.5 فارسی با cPanel 11
نصب جوملا 1.5 فارسی در Plesk
نصب جوملا 1.5 در لوکال با wamp
چگونه وب سایت خود را به جوملا تبدیل کنیم؟warningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 104 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif