Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست اخبار مدیریت محتوا جوملا 1.5 نکاتی پایه برای بهبود عملکرد جوملا

نکاتی پایه برای بهبود عملکرد جوملا

چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 01 فروردین 1389 ساعت 10:38

نکاتی پایه برای بهبود عملکرد جوملامعمولا پس از اینکه در استفاده از جوملا خبره میشوید، بنا به بررسی های تیم مامبولرن موضوع بعدی که مایلید روی آن وقت صرف کنید، بهبود عملکرد جوملاست. اما چرا؟ این روزها حتی گوگل هم معتقد است که کارایی سایت روی وضعیت SEO آن تاثیرگذار است. در نتیجه این موضوع دارای اهمیت بیشتری میشود.

حال قصد داریم بعضی از اقدامات پایه ای جهت ارتقاء عملکرد وب سایت را به شما معرفی کنیم. همچنین خوشحال میشویم نظرات خود را به ما انتقال دهید. روشهایی که در اینجا ذکر میشوند بدون استفاده از هیچ افزونه ای در جوملا قابل انجام هستند. در اکثر اوقات وقتی نوبت به امنیت و کارایی میرسد، بسیاری از کاربران بجای تمرکز روی موارد پایه سراغ راه حلهای پیچیده میروند، درحالیکه ممکن است بدون صرف هزینه و انرژی زیاد بتوان پیشرفتهای خوبی در این زمینه داشت. همچنین از آنجاییکه اغلب کاربران جوملا بر روی سرورهای اشتراکی کار میکنند، پرداختن زیاد به راه حلهای مربوط به سرور باعث میشود نتوانند این راه حلها را به کار گیرند.


در اینجا به چند مورد پایه ای مبپردازیم.

 • سیستم کش که بصورت پیشفرض در جوملا وجود دارد را فعال نمایید. اگر سرور شما "کش PHP" را پشتیبانی نمیکند، حداقل میتوانید آن را روی "روش فایل" تنظیم کنید.
 • جوملا را بروز نگاه دارید. سطح کارایی بصورت مداوم در نسخه های جدید ارتقا میابد.
 • همه ی الحاقات را بروز نگاه دارید. این مورد نه تنها برای امنیت ضروری است، بلکه بسیاری از موارد مربوط به کارایی جوملا مربوط به الحاقات آن است.
 • آیا هاستینگ شما از نسخه های بروز PHP، Mysqlf، Apache و... استفاده میکند؟ این موارد نیز برای امنیت ضروری هستند. Php5، mysql5 و apache2 در حال حاضر حداقل ها به حساب می آیند.
 • آیا سرور هاستینگ شما دارای کارایی، قابلیت اعتماد و امنیت است؟ آیا با مسئولین هاست صحبت کرده اید و از علم و تجربه آنها در زمینه ی جوملا آگاه هستید؟ اگر 2 دلار در ماه برای هاست با فضا و پهنای باند نامحدود میپردازید، انتظار کارایی بالا نداشته باشید.
 • آیا به سایز عکسها، جاوا اسکریپتها و css سایت خود برای کارایی بیشتر توجه کرده اید؟ نظر شما در مورد استفاده از یک CDN برای کمک به سرعت در این زمینه چیست؟ این روزها CDN های زیادی وجود دارند.

بسیار خب... این یک شروع بود و باقی آن بر عهده ی شماست. چه راههای پایه ای دیگری وجود دارد که کاربران جوملا بتوانند بدون استفاده از الحاقات عملکرد سایت خویش را بهبود بخشند؟

ترجمه : رضا کبیری


warningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 108 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif