Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست اخبار مدیریت محتوا جوملا 1.5 چه تعداد از خانم ها، جوملا را دوست دارند ؟

چه تعداد از خانم ها، جوملا را دوست دارند ؟

چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 16 اسفند 1388 ساعت 13:08

طبق آماری که در چند هفته گذشته توسط سایت Quantcast.com در رابطه با جوملا (سایتی که آمارهای جالبی در مورد کاربران سایت ها در سطح ایالات متحده ارائه می کند) ارائه شده است، 37 درصد بازدید کنندگان سایت joomla.org  خانم هستند. اما این تمام ماجرا نیست. به گزارش تیم مامبولرن با بررسی های بیشتری که Joomla.org  انجام داده اطلاعات جالبی به دست آمده است.

چه تعداد از خانم ها جوملا را دوست دارند ؟

خانم ها از پشتیبانی جوملا هر موقع که احتیاج دارند استفاده می کنند

Women Ask for Joomla Help When they Need It!اغلب خانم ها وقتی در جاده مسیری را گم می کنند سریع به نقشه مراجعه می کنند یا اینکه ازکسی مسیر درست را می پرسند. برخلاف این آقایان معمولا خودشان آنقدر به راه خود ادامه می دهند تا مسیر درست را پیدا کنند.اما آیا این قضیه برای جوملا نیز درست است ؟ به گفته ی Joomla.org  بیشتر از 50 درصد کسانی که از سراسر دنیا درخواست  کمک می کنند خانم هستند. و این آمار خلاف آمار ارائه شده برای ایالات متحده است.

خانمها حتی برای پروژه های بزرگی که در دست دارند نیز همچنان از کمک های پشتیبانی جوملا استفاده می کنند . همچنین تیم جوملا افتخار می کند که از خانم های زیادی در تیم های تخصصی خود کمک می گیرد.
رایگان بودن ، بی نیازی به دانستن زبان های برنامه نویسی ، ادیتور قوی متن ، مدیریت رسانه ها و مدیریت آسان کاربران از جمله مواردی است که خانم ها در پاسخ به پرسش joomla.org  که چرا از جوملا استفاده می کنید اشاره کردند.

ترجمه : آبتین تشکر


warningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 109 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif