Head Leftانجمن جوملا فارسی، مامبو فارسیHead Right
spacer gif
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
prev
next

از حداکثر امنیت لذت ببرید

یکی از اصلی ترین دغدغه های برنامه نویسان و گسترش دهندگان متخصص سیستم های جوملا و مامبو، امنیت می باشد. این سیستمها بطور مداوم تست و بررسی می شوند و در صورت وجود حفره های امنیتی بلافاصله بسته ی بروزرسانی برای آنها منتشر می شود.

در کمتر از یک روز مالک سایت شوید

با استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای مورد پشتیبانی تیم مامبولرن در کمتر از یک روز - رایگان - مالک یک سایت با تمام امکانات شوید.

با امکانات متنوع، سایت خود را گسترش دهید

با استفاده از دهها افزونه ی رایگان و تجاری جوملا و مامبو به امکانات سایت خود بیافزایید. افزودن این امکانات به سادگی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر شماست. هر آنچه که ممکن است سایت شما نیاز داشته باشد در این افزونه ها یافت می شود، از سیستم های ساده همچون نظر دهی کاربران تا سیستم های پیچیده ای همچون رزرواسیون و پرداخت آنلاین.

مدیر سایت خود باشید

ما وب سایتی را برای شما آماده خواهیم کرد که مدیریت کامل آن را خود شما به دست خواهید گرفت.به کمک پنل مدیریتی سیستم مدیریت محتوا جوملا و یا مامبو شما کنترل وب سایت خود را در دست بگیرید و نیاز خود به طراح وب، برای اعمال تغییرات را از بین ببرید.

راحتی در مدیریت

هر شخصی که توانایی کار با رایانه را دارد می تواند مدیریت یک سایت جوملا و یا مامبویی را توسط سیستم مدیریت محتوا در دست بگیرد. برای مدیریت سایت نیازی به نصب نرم افزار خاصی نیست و تمامی مراحل توسط پنل مدیریتی تحت وب انجام خواهد شد. یک رایانه متصل به شبکه اینترنت برای مدیریت یک سایت جوملایی کافی است بنابراین شما از هر کجا می توانید سایت خود را مدیریت نمایید.

جوملا فارسی

صفحه نخست اخبار مدیریت محتوا جوملا 1.5 گوگل پشتیبانی از IE6 را متوقف کرد، سایت جوملایی شما چطور؟

گوگل پشتیبانی از IE6 را متوقف کرد، سایت جوملایی شما چطور؟

چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 03 اسفند 1388 ساعت 11:14

گوگل پشتیبانی از IE6 را متوقف کرد، سایت جوملایی شما چطور؟گوگل اخیرا اعلام کرد که پشتیبانی از اینترنت اکسپلورر 6 شرکت ماکروسافت را در برخی از برنامه های خود مانند اسناد گوگل و سایر برنامه ها را تا اول مارس پایان می دهد. در فاز بعدی قرار است که گوگل پشتیبانی از IE6 را در Gmail و تقویم خود متوقف نماید.
به گزارش تیم مامبولرن گوگل اولین سرویس دهنده ای نیست که پشتیبانی از مرورگرهای قدیمی را متوقف می کند. سایر سرویس ها مانند YouTube قبل تر پشتیبانی از IE6 را متوقف کرده اند.

آیا سایت شما از IE6 پشتیبانی می کند؟

تعداد زیادی از شرکت های طراح و گسترش دهنده قالب برای جوملا هنوز در حال ارائه وصله های مختلف برای پشتیبانی از IE6 هستند که این امر وقت زیادی را از آنها میگیرد.

No More IE6 SupportRocketTheme شرکتی است که پشتیبانی از IE6 را از ابتدای سال جاری متوقف کرد و به زودی شرکت های زیادی به آن خواهند پیوست.
این حرکت در جهت صرف نظر از IE6 بسیار مهم است. احتمالا تعداد زیادی از بازدیدکنندگان وب سایت شما هنوز از IE6 استفاده می کنند که یکی از دلایل استفاده آنها ترس از ارتقا می باشد. شما با مشاهده آمار وب سایت خود خواهید دید که چه مقدار از بازدیدکنندگان از IE6 و چه مقدار از سایر مرورگرها استفاده می کنند.

Browser Stats


Explorer Stats

توسعه دهندگان وب و طراحان همچنان در حال تلاش برای سازگاری سایت ها با کلیه مرورگرها هستند.

آیا سایت های جوملایی از IE6 پشتیبانی می کنند

در نهایت باید تصمیم بگیرید که آیا سایت شما از IE6 پشتیبانی کند یا خیر. شما می توانید با استفاده از روش های زیر سایت خود را با IE6 چک کنید :

کاربران حرفه ای تر می توانند با نصب ماشین مجازی به سادگی سایت را در IE6 مشاهده نمایند.


چگونه به بازدیدکنندگان بگوییم که سایت جوملایی ما از IE6 پشتیبانی نمی کند

Yootheme.comیک ماژول رایگان به نام YOOiecheck برای این منظور طراحی کرده است که در جوملا 1.0 و جوملا 1.5 قابل استفاده است و این امکان را به سایت شما میدهدکه کاربران استفاده کننده از IE6 را شناساییی کند و پیغامی مناسب جهت دانلود و استفاده ازدیگر بروزر ها به آنها بدهد.

نمایش سایت مامبولرن در اینترنت اکسپلورر 6

ترجمه : نوید زراعتی


warningتمامی حقوق این سایت متعلق به تیم مامبولرن است و بازنشر نوشته‌های آن به هر شکل تنها با اجازه مدیر سایت و با لینک مستقیم به مطلب مربوطه مقدور است.

عضویت در سایت

Tags
Friend Connect
اخبار مامبولرن را با ایمیل دنبال کنید
RSS

فروشگاه جوملا فارسی

ویترین بهترین های مدیریت محتوای فارسی


دانلود آخرین نسخه مامبو فارسی
دانلود مامبو فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود جوملا فارسی
دانلود آخرین نسخه مامبو فارسیدانلود اس ام اف فارسی

ما 252 مهمان آنلاین داریم
rounded top

طراحی وب سایت ,web design, website design - whatever you call it, with Mambolearn we guarantee a website that will amaze your clients. We have been in the internet business for over 10 years in middle east. From database websites development to Search Engine Optimization , we have what it takes to give your website the best image that money can buy!

rounded bottom

Visit us on:

Follow Us on TwitterTwitter
Follow Us on FacebookFacebook
Join Mambolearn's GroupGoogle Group

تبلیغات در مامبولرن

spacer gif
spacer gif spacer gif